Oppo N3 – te same opcje w nowym wydaniu

Oppo to firma wyróżniająca się niestandardowymi rozwiązaniami. Jednym z najciekawszych patentów tego producenta jest zastosowanie kamery, którą można obracać. Dzięki temu zdjęcia wysokiej rozdzielczości wykonujemy niezależnie od tego, czy trzymamy smartfon przodem, czy tyłem. Kamerka ma 13

Producent podał ostatnio trochę informacji na temat najnowszego modelu, o nazwie Oppo N3. Jest on dostępny w trzech kolorach – różowym, białym i błękitnym. Tradycjonaliści zapytają na pewno, czy pojawi się czarny kolor, a w tej chwili nie ma odpowiedzi na to pytanie.

Oppo N3 posiada wyświetlacz 5,9 cala 1920 na 1080 pikseli. Procesor to bardzo mocny Snapdragon 805, wspierany 3 GB pamięci RAM.

Model jest dostępny w obudowie ze stali nierdzewnej oraz ze stopu aluminium i litu. Ta druga obudowa jest znacznie lżejsza. Smartfon nieco różni się od modelu, który oglądaliśmy na początku września. Jest podobny do Oppo N1.

Ramki boczne tego modelu wypadają bardzo korzystnie pod względem wizualny, a metalowa konstrukcja pozwala sądzić, że jest to wytrzymały smartfon.

Dodaj komentarz