Oppo podaje informacje na temat modelu Find 7

Oppo już za kilka dni wyda swój nowy smartfon – model Find 7. Chińska firma, która zadebiutowała za granicą zaledwie rok temu (modelem Find 5), pomału sprzedawała coraz więcej smartfonów i przekonywała do siebie klientów. Trzeba przyznać, że ten producent podaje o swoich smartfonach szczere informacje i nie każe czekać reporterom na plotki.

W tym przypadku także skończyły się plotki odnośnie do rozmiaru wyświetlacza tego smartfona. Poprzednio Oppo mówiło o ekranie 2K, jednak okazuje się, że wyświetlacz będzie miał 2560 na 1440 pikseli. Oppo to jeden z pierwszych smartfonów o tak dużej rozdzielczości ekranu, dlatego pojawiają się spekulacje na temat jego rozdzielczości. Z pewnością nie będzie to 5.7 calowy gigant, który nie zmieści się nam do kieszeni, gdyż Oppo nigdy nie preferowało phabletów.
Więcej informacji na temat Oppo można znaleźć na oficjalnym kanale strony na facebooku. Prawdopodobnie ten model pojawi się w towarzystwie jeszcze jednego smartfona, który będzie miał mniejszy ekran o niższej rozdzielczości i będzie sprzedawany jako budżetowa opcja.

Dodaj komentarz