Oppo R7 – nowatorskie ramki

Oppo R7 to smartfon, który prawie nie posiada ramek. Firma w tym celu użyła małego oszustwa – człowiekowi jedynie wydaje się, że ekran przylega do ramki. Taki ekran ma zarówno plusy, jak i minusy – jest znacznie bardziej narażony na pęknięcie wyświetlacza, gdy spadnie na bok obudowy.

Wyświetlacz w tym modelu ma rozdzielczość 2K (2560 na 1440 pikseli). Procesor, który w nim wykorzystano to MediaTek (8 rdzeni). Smartfon posiada aparat o rozdzielczości 20,7 MP.

Jak widać, specyfikacja jest bardzo dobra i smartfon będzie mógł konkurować z wieloma modelami konkurencji. Firma Oppo pokazuje, że chińscy producenci są w stanie zaoferować modele oferujące nie tylko wysoką jakość, ale także innowacje.

Smartfon ma pojawić się w sprzedaży na całym świecie, dzięki czemu będzie możliwe zamówienie go do Polski, lub nawet kupienie go w naszym kraju. Zastanawiamy się nad tym, kiedy pojawi się smartfon, który będzie po prostu taflą szkła, bez żadnych ramek na górze i na dole wyświetlacza. W takim przypadku design przestanie mieć znaczenie.

Dodaj komentarz