Oppo R8207 – rywal iPhone

Oppo to firma, która pokazała światu jak robić tanie i bardzo dobre smartfony. Przed świętami pojawi się następny model tego producenta, o nazwie Oppo R8207.

Model posiada wyświetlacz o przekątnej 5 cali, wykonany w technologii TFT HD. Procesor tego modelu ma 8 rdzeni i taktowany jest zegarem 1,5 GHz. Można korzystać także z 2 GB RAM i 16 GB wbudowanej pamięci, którą rozszerzysz za pomocą slotu na karty pamięci microSD. Aparat z tyłu i z przodu ma odpowiednio 13 MP i 5 MP. Smartfon jest też bardzo cienki – ma jedynie 6,85 mm i prostokątny kształt. Już na pierwszy rzut oka widać, że przypomina on Samsungi z serii A i smartfony firmy Apple.

Model nie ma większych innowacji, jednak prezentuje się bardzo dobrze i ma cienkie ramki, dlatego na pewno przyciągnie użytkowników szukających ładnego modelu.

Oppo na pewno będzie miało zamiar wprowadzić ten model do Europy – zastanawiamy się tylko, jaka będzie jego cena. Naszym zdaniem, nie powinna przekroczyć 200 dolarów w USA i 200 euro w Unii Europejskiej.

Dodaj komentarz