Outcast Odyssey – dobra karcianka na Androida

Lubisz gry w karciankowym stylu? Świetnym wyborem jest Outcast Odyssey, która nadaje takim wyzwaniom zupełnie nowego charakteru.

Pierwsze rozdziały gry to tutorial, pokazujący nam różne opcje. Każda kampania to kilka etapów na różnych wyspach. Podczas pokonywania wrogów możemy zarobić pieniądze, które są niezbędne do przejścia dalej w rozgrywce. Gra nie jest skomplikowana, ale po pewnym czasie problemem stają się cele towarzyszące każdej misji. Dzięki nim rozrywka jest ciekawsza i nie musimy ciągle robić tego samego.

Nie musimy także liczyć się z ostrym kombinowaniem – w grze jest znacznie więcej klikania w potwory, które napotykamy na swojej drodze i musimy je wyeliminować. Największym plusem tej gry jest możliwość ulepszania swoich kart, dzięki czemu jesteśmy coraz silniejsi. Gra jest bardzo ładna, jednak animacji nie można nazwać płynnymi. Podsumowując- to dobry wybór dla graczy, którzy lubią gry z wieloma statystykami, w których przede wszystkim rozwijamy swoją postać i stajemy się coraz silniejsi.

Dodaj komentarz