Ouya wysyła zwolenników Kickstarter do 28 marca.

Konsola do gier Ouya jest prawie tutaj. Wspaniały Kickstarter, który jest Android-powered konsola do gier zasilany przez 3 Tegra platformy będą dostarczać zwolenników Kickstarter rozpoczynając od 28 marca według najnowszej aktualizacji projektu.

Ouya ma już elementów w fabryce i na linii montażowej, więc to tylko kwestia czasu. Ci, którzy poparli projekt wypróbują jako pierwsi oczywiście, podczas gdy reszta z was będzie musiała poczekać do ogólnego uruchomienia konsolety w czerwcu (co Ouya zapewnia, jest nadal na czasie).

Należy spodziewać się częstych aktualizacji w najbliższych tygodniach, które dodają nowe funkcje i będą udoskonalać doświadczenia użytkownika.

Ouya miał również kilka szczegółów o nowe grze, która pojawi się już wkrótce. To ogłosił nowy projekt Airtight Games kierowany przez projektanta gry Kim Swift. Była częściowo odpowiedzialna za m.in. portalu i Left 4 Dead. Mówi Swift: „… tytuł z pewnością odwołuje do podstawowych w zakresie umiejętności gracza i trudności, to naprawdę ma zupełnie nieoczekiwane, pomysłowe skos, który jest odpowiedni na tą konsolę.”

Wreszcie Ouya ogłosił, że Kellee Santiago będzie na pokładzie jako szef Developer Relations. Jest współzałożycielem thatgamecompany, twórcy jednej z najbardziej krytykowanych przez Journey w 2012 tytułów. Ekscytujące czasy są przed nami w rzeczywistości.

Dodaj komentarz