Overmax Edutab 3 Multiset

Firma Overmax zajmuje się przede wszystkim tworzeniem najtańszej elektroniki, którą możesz spotkać na przykład w supermarketach. Overmax Edutab 3 Multiset to tablet przeznaczony dla dzieci, który będzie pomocnikiem podczas nauki. Zobaczmy, czy będzie lepszym rozwiązaniem od taniego laptopa.

Najważniejszą opcją tego modelu w wesołej kolorystyce (niebieski i fioletowy), jest zaawansowana kontrola rodzicielska. Dzięki niej, można ograniczyć dziecku dostęp do tych stron, których nie powinno oglądać. Ciekawe, jak długo zajmie dziecku obejście tych zabezpieczeń.

Na tablecie znajdują się aplikacje edukacyjne i interaktywne audiobooki. Dzięki nim, dziecko będzie mogło nauczyć się języków obcych, liczenia i czytania.

Niestety, tablet ma matrycę o rozdzielczości jedynie 1024 na 600 pikseli. Procesor w tym modelu ma cztery rdzenie 1,5 GHz. System operacyjny to Android 4.4 KitKat. Do tabletu dołączono myszkę i klawiaturę. Największym plusem jest cena tego modelu – wynosi 399 złotych. Będzie można go kupić już niedługo.

Dodaj komentarz