Pact – czy jesteś zdecydowany schudnąć?

Aplikacja Pact kryje w sobie bardzo ciekawe podejście do tematu wypełniania postanowień. Jeśli nie potrafisz się zmotywować do zdrowej diety lub aktywności fizycznej z własnej woli, być może zachęci Cię do tego wizja utraty pieniędzy.

Pact to program, w którym po założeniu konta, tworzysz listę postanowień, w których zamierzasz wytrwać. Aby wzmocnić Twoją motywację, program wyposażono w opcję podpięcia karty kredytowej. Jeśli tylko zaczniesz się zaniedbywać, jeśli chodzi o realizowanie zadań, z Twojego konta zostanie pobrana taka kwota, jaką ustaliłeś to na początku. Jest ona przeznaczana dla tych użytkowników, którzy dopełnili swoich zadań.

Po podpisaniu paktu musisz wykonać trening o odpowiedniej długości lub intensywności (na przykład przejść 1000 kroków). W aplikacji zapisujesz także posiłki, które jadłeś w ciągu dnia.

Dużym ułatwieniem są też przypomnienia o konieczności działania. Aplikacja jest dostępna w języku angielskim. Jeśli chodzi o postanowienia dotyczące biegania, zaczekajmy z nimi do wiosny.

Dodaj komentarz