Pay Pal dodaje nowe opcje

PayPal to chyba najpopularniejszy system pozwalający na płatności online. Ostatnio stał się on nieco mniej popularny, a to z powodu poprawionych funkcji Google Wallet, produktu o tej samej funkcjonalności zaprezentowanego przez twórcę znanej wyszukiwarki. Ta konkurencja wpływa korzystnie na jedną i drugą firmę, gdyż pojawiły się bardzo korzystne zmiany, dzięki czemu można płacić bezpieczniej i szybciej.
Na początku warto wspomnieć o opcji szybkiego loginu, dzięki czemu można zalogować się na przykład dzięki numerowi telefonu, powiązanego z domyślnym loginem. Dzięki temu nie trzeba będzie wpisywać wymyślnego loginu, a jedynie numer telefonu i kod PIN.
Można także korzystać z kart lojalnościowych, które są dostępne w różnych systemach promocyjnych. Pomoże to na przykład w zbieraniu punktów i odzyskiwaniu części pieniędzy z naszego konta.
Niedługo będzie można za pomocą tego programu skanować czeki, co pozwoli na zupełnie inną formę płatności. Jeśli chcesz wypróbować nowe opcje, to zapraszamy Cię na stronę Google Play.

Dodaj komentarz