Pebble Time – rewolucyjny zegarek

Jeśli szukasz zegarka smartwatch, który będzie działał bez ładowania dłużej, niż jeden dzień, dobrym rozwiązaniem może być zakup Pebble Time. Model tajwańskiej firmy ma już kolorowy wyświetlacz i można go zamówić na portalu Kickstarter.

To jeden z niewielu produktów na świecie, który wykorzystuje kolorowy ekran e-ink. Mimo tego, że posiada on znacznie mniej kolorów, niż smartfony (ma ich jedynie 64), to naszym zdaniem, sprawdzi się znacznie lepiej od konkurencyjnych produktów.

W przypadku tradycyjnych e-zegarków z wyświetlaczem, mają one cały czas wyłączony ekran, a użytkownik, by sprawdzić godzinę, musi go aktywować. W Pebble Time wyświetlacz działa przez cały czas, bo e-ink pobiera prąd tylko wtedy, gdy zmienia się na nim treść.

Zegarek jest mniejszy, niż poprzednik – ma jedynie 9,5 mm grubości. Dużą zaletą jest to, że ma on standardowy, 22 mm zaczep na pasek.

Obudowa ekranu jest z metalu, a na zegarek ma być dostępnych około 6 i pół tysiąca aplikacji. Można do niego podłączyć smartfony z trzema najpopularniejszymi systemami.

Dodaj komentarz