Piękne tapety

Na atrakcyjny wygląd telefonu z systemem Androida składa się wiele czynników. Jednak jednym z tych fundamentalnych jest przykuwająca oko tapeta, która jest w stanie przeobrazić ekran w unikalne arcydzieło. Poniżej znajdziecie aplikacje, które oferują jedne z najpiękniejszych obrazów na rynku.

Piękno tapet HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Beautiful Wallpapers

Korzystając z tej aplikacji będziecie mieć szansę do ozdabiania telefonu obrazami w jakości HD pochodzących z różnorodnych kategorii. Aplikacja oferuje ponad 10.000 tysięcy tapet, które można dodawać do 'ulubionych’, szybko ustawiać na ekranie, jak również dzielić się nimi na Facebooku, Twitterze, Google+, Pinterest, Tumblr, Flickr, Stumble oraz Instagramie. Ponadto, apka zapewnia wsparcie dla trybu poziomego i pionowego, optymalne zużycie baterii i codzienną aktualizację dostępnej zawartości.

Ocean 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Ocean Live Wallpaper

Doceniona przez miliony użytkowników na całym świecie, ta zjawiskowa aplikacja wyposażona jest w zdjęcia HD i w żywą animację 3D, dzięki czemu gwarantuje jedną z najlepszych atrakcji na urządzenia mobilne. Ruchome tapety obejmują rozmaite efekty na poprawę nastroju jak chociażby relaksujące dźwięki oceanu i przepiękne efekty wizualne. Co więcej, sama aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, wspiera telefony i tablety, gwarantuje niskie zużycie baterii i darmowe użytkowanie.

Łono natury

Aplikacja dostępna pod nazwą: Beautiful Nature Wallpapers

Kochacie przebywać na łonie natury, robiąc fikołki na łąkach pokrytych kwiatowym dywanem lub podziwiać piękno majestatycznych krajobrazów? Jeśli tak, to obok tej aplikacji nie możecie przejść obojętnie. Apka umożliwia nie tylko proste kadrowanie, szybkie ustawianie i automatyczną zmianę tapety, ale również wrzucenie jej do albumu na pulpicie. Co więcej, pozwala też na zapisywanie obrazów na karcie SD oraz zapewnia wsparcie dla tabletów i wszystkich rozdzielczości ekranu.

Zachód słońca

Aplikacja dostępna pod nazwą: Idealny zachód słońca

Uwielbiacie podziwiać zachodzące słońce, jednak często macie inne sprawy na głowie i przez to mijacie się z celem? Najwyższa pora, żeby to zmienić. Ta apka prezentuje jedne z najpiękniejszych zachodów słońca, których teraz możecie doświadczać w każdej wolnej chwili. Aplikacja obejmuje animowane zdjęcia 3D, jednocześnie oferując wsparcie dla trybu poziomego i pionowego, dostosowywanie efektów i ruchomych elementów, optymalne zużycie baterii, kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, a także hibernację tapety podczas nieaktywnego urządzenia.

Dodaj komentarz