Pierwszy smartfon od firmy Umi

Firma UMI nie jest zbyt znana na światowym rynku, jednak chwali się, że stworzyła smartfona, który będzie potrafił więcej, niż smartfony wyposażone w procesory czterordzeniowe. Urządzenie nazywa się Zero, a firma chętnie dzieli się informacjami na temat jego opcji, zdjęciami ukazującymi elegancki design. Wynika z nich, że smartfon wygląda świetnie i jest bardzo cienki.

Urządzenie jest reklamowane jako najcieńszy smartfon Dual Sim, a jego design nawiązuje do takich modelu jak Google Nexus 4, iPhone 4 i Amazon Fire Phone.

Najnowsze wieści donoszą, że będzie wyposażony w procesor OctaCore 2 GHz i wyświetlacz 5 cali 1920 na 1080 pikseli. Możliwe, że pojawi się w dwóch wersjach – 2 GB RAM i 16 GB na dane oraz 2 GB RAM i 32 GB ROM, ale nie jest to ważne, gdyż pamięć można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Kamera z tyłu ma 13 MP, natomiast z przodu, 8 MP i przesłonę 1.8, co pozwoli na uzyskanie bardzo jasnych zdjęć nawet przy gorszych warunkach oświetleniowych. Bateria ma 2500 mAh, można też używać w nim dwóch kart SIM.

Dodaj komentarz