Pipo M9 Pro tablet – cena około 200 dolarów.

Pipo oraz Cube to dwie chińskie marki, o których wspominaliśmy w poprzednich wpisach. Firmy pracują bardzo intensywnie nad wprowadzeniem nowego modelu – mianowicie Pipo M9 Pro Tablet. Ciekawe, czy propozycja taniego i dobrze wyposażonego tabletu spotka się z dobrym odbiorem wśród użytkowników.

Pierwotna cena tabletu zaraz po wyjściu z fabryki to około 200 dolarów, jednak po przejście przez ręce kilku dystrybutorów może wzrosnąć nawet do 300 dolarów. To dobra cena, jak za tablet z 3g, niezłą wydajnością, oraz przyzwoitym wyglądem. Produkt działa na procesorze Rockchip RK 3100, który jest podłączony pod wyświetlacz Full HD. Działa on w technologii HFFS, co pozwala na komfortową pracę nawet w ostrym świetle.

Pipo, może pochwalić się także ciekawym aparatem – kamera to 5 megapikseli, które z pewnością wystarczą do uchwycenia wszystkiego, co chcemy.

Urządzenie korzysta także z GPS, oraz ma wbudowane wiele portów – przez co jego ścianka boczna wygląda dość dziwnie. Wersja 32 GB w Chinach kosztuje około 227 dolarów – na rynku międzynarodowym, cena będzie zapewne nieco mniej korzystna.

Dodaj komentarz