Pirate Bash – nowa forma znanej gry

Na Androidzie pojawi się niedługo kolejna gra, która wykorzystuje podobną mechanikę, co znane i lubiane Angry Birds. Firma DeNa i deweloper Kung Fu Factory postanowiło stworzyć darmową grę Pirate Bash, dostępną też na system iOS.

Budujesz w niej swoją piracką drużynę, a następnie wyruszasz na głębokie morze, by zaznać przygód. Podczas walk masz za zadanie maksymalnie zmniejszyć energię przeciwników, zachowując przy życiu jak największą ilość swoich piratów. Podobnie jak w Angry Birds, do dyspozycji dostajemy wiele broni, a strzelanie polega na dopasowaniu siły i kąta strzału. Można korzystać też z baryłek prochu, które znacznie przyśpieszają eksterminacje przeciwnika.

Warto zaznaczyć, że w grę można grać przez Facebooka i wyzywać przeciwników na walki PvP. Nasze walki zostają zapamiętane w statystykach gry, dlatego możemy się wspinać po wirtualnej drabince najlepszych wyników. Dzięki temu gra stanie się popularna. Można ją pobrać z Google Play Store lub App Store. Jeśli spodoba Ci się, zostaw nam opinię.

Dodaj komentarz