Pistacje – ceny paliw na Androida

Pistacje to aplikacja dla kierowców, którzy chcą oszczędzić na cenach paliw. Umożliwia znalezienie stacji w okolicy, a także po drodze, czego nie oferowała jeszcze żadna usługa tego typu. Dzięki temu, gdy jedziemy na przykład z Wrocławia do Warszawy, możemy zaplanować, w którym mieście będzie nam najlepiej zatankować.

Ceny paliw pochodzą głównie od użytkowników. Dodawanie cen postaraliśmy się maksymalnie uprościć – wystarczy włączyć aplikację na stacji paliw i powinno pojawić się zapytanie o dodanie cen paliw. Można to zrobić na dwa sposoby:

1. przez zrobienie zdjęcia ze słupkiem z cenami paliw – zdjęcie zostanie wysłane do nas, a my zajmiemy się rozpoznaniem cen ze zdjęcia – bardzo szybka i wygodna metoda

2. wpisać ręcznie w formularzu – jeśli ktoś z jakichś powodów nie chce robić zdjęcia, może też standardowo wpisać je ręcznie

Oprócz tego, w miarę możliwości, staramy się pobierać ceny ze stron internetowych stacji.

 

Poza cenami paliw można się dowiedzieć o dostępnych usługach na stacjach (np. myjnia, kompresor, kawiarnia itp.), a także, w niektórych przypadkach, o godzinach otwarcia.

Dodaj komentarz