Plotki na temat HTC One Google Edition

Nowe doniesienia z firmy HTC donoszą, że niedługo powstanie model HTC One „Google Edition”. Będzie to niewątpliwie obiekt westchnień wielu fanów telefonów z Androidem. Doniesienia pochodzą z pewnego źródła – ogłosił je Russel Holly, ta sama osoba, która przewidziała i ujawniła powstanie Samsunga Galaxy S4 w wersji Google.

Doniesienia te zostały potwierdzone z kilku źródeł – w nadchodzących tygodniach ten smartfon będzie miał premierę w Stanach Zjednoczonych. Niewątpliwie istnieje możliwość, że telefon będzie można zamówić za pośrednictwem sklepu Google Play Store. Jak na razie Polacy nie muszą się martwić o taką możliwość – jeszcze nie możemy dokonywać zakupów za pomocą tej platformy.

HTC jest świadome tego, że istnieje bardzo duża grupa osób modyfikujących oprogramowanie Android – z tymi smartfonami można zrobić naprawdę dużo. HTC zatrudniło nawet specjalną komórkę specjalistów od oprogramowania, którzy pomagają pasjonatom w dopracowywaniu softu. Niestety, niektóre urządzenia wbudowane w smartfona po zmianach przestają prawidłowo działać – chodzi na przykład o głośniki.

Jeśli model HTC One będzie współpracował z Google Play Store, przed jego użytkownikami otworzą się całkiem nowe możliwości. Na ostateczne doniesienia z firmy HTC musimy zaczekać jeszcze około dwóch tygodni.

Dodaj komentarz