Pojawi się tańsza wersja HTC M8

Już niedługo pojawi się najmocniejszy smartfon firmy HTC wykonany z plastiku, jest to mianowicie M8 Ace. Według najnowszych plotek zostanie zaprezentowany już trzeciego lipca w Chinach. Nie wiadomo natomiast, kiedy pojawi się na rynku międzynarodowym.
W sieci już kilka razy pojawiały się jego zdjęcia. Wygląda identycznie, jak One M8 wykonany z metalu. M8 Ace kilka dni temu otrzymał certyfikat, który pozwala na jego sprzedaż w Chinach (TENAA). W przeciwieństwie do poprzednika nie posiada dwóch kamer, moduł został zastąpiony zwykłym aparatem. Wbrew pozorom może to przyciągnąć klientów, którzy nie są do końca przekonani do możliwości aparatu Ultra Pixel i wolą standardowe aparaty w komórkach.
Ekran smartfona ma 5 cali i rozdzielczość 1080 pikseli Full HD. Kamera z tyłu posiada 13 MP, natomiast z przodu 5 MP, procesor to mocny Qualcomm Snapdragon 801 taktowany zegarem 2,5 GHz. Smartfon posiada 2 GB RAM i pamięć na dane użytkownika 16 lub 32 GB, w zależności od tego, jaką wersję nowego modelu firmy HTC zdecydujemy się.

Dodaj komentarz