Pojawią się nowe smartfony Motorola

We wtorek 13 maja Motorola ogłosiła, że pojawią się nowe smartfony o nazwach Moto E i poprawiona wersja Moto G, która będzie od tej pory wyposażona w możliwość korzystania z sieci 4G LTE. Modele mają się pojawić w ciągu kilku tygodni, a już dzisiaj w USA można je zamówić w przedsprzedaży. Zdjęcia nowych smartfonów pojawiły się na stronie Motoroli. Podobnie jak poprzednie modele, smartfony nie będą drogie.
Moto E kosztuje 129 dolarów, natomiast Moto G 4G 219 dolarów. Jedno i drugie urządzenie będzie wysyłane do klientów już na początku czerwca. Jeśli rozmawiamy o Motoroli E, należy pamiętać, że smartfon wspiera jedynie sieci amerykańskie. Model przeznaczony na cały świat będzie oferowany nieco później, ale firma zapowiada, że to opóźnienie nie będzie zbyt duże.
W przypadku Moto G można było wybrać spośród dwóch wersji o różnej pojemności dysku twardego, natomiast podczas zakupu nowego modelu nie ma możliwości takiego wyboru. Mamy do dyspozycji jedynie smartfon o pojemności 8 GB i slotem kart microSD.

Dodaj komentarz