Polaroid Power- ciekawy mid-end z ośmiordzeniowym procesorem

Polaroid na targach CES w Las Vegas zaprezentował smartfon o nazwie Power. Będzie to urządzenie ze średniej półki, które zaoferuje bardzo dobre podzespoły. Przyjdzie nam za niego zapłacić 250 dolarów, a na rynek trafi wiosną 2016 roku. Oto jak się prezentuje.

6-calowy ekran o rozdzielczości Full HD (1080 x 1920 pikseli). Najprawdopodobniej ośmiordzeniowy procesor MediaTek o zegarze wysterowanym na poziomie 1.3 GHz. Wsparciem dla procesora będzie 3 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna wynosić będzie 32 GB, z możliwością rozszerzenia dzięki karcie microSD.

Za zdolności fotograficzne smartfona odpowiadać będzie 13 Mpix aparat główny z podwójną, dwutonową diodą doświetlającą LED oraz 8 Mpix kamerka przednia. Producent w urządzeniu zaimplementował moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi, moduł LTE i GPS. Całość zasilana będzie akumulatorem o pojemności 3000 mAh. Smartfonem zarządzać będzie system operacyjny Android 5.1 Lollipop. Do sprzętu firma Polaroid oferuje dedykowane etui z wbudowanym powerbankiem o pojemności 8000 mAh.

Dodaj komentarz