Polaroid Snap- kolejna nowość z targów CES 2016

Polaroid na targach CES poza smartfonem Power zaprezentował również inną nowość- smartfona Snap. Polaroid Snap oferowany będzie w trzech wariantach, w zależności od wielkości ekranu. Smartfon będzie typowym mid-rangem, za którego, w zależności od wersji zapłacimy od 130 do 180 dolarów. Oto jak wygląda jego specyfikacja.

Urządzenie będzie charakteryzowało się 6, 5,5 lub 5-calowym ekranem o rozdzielczości HD (720 x 1280 pikseli). Czterordzeniowy procesor niewiadomego pochodzenia, którego wspierać będzie 2 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna wynosić będzie 16 GB i będziemy mogli ją rozszerzyć dzięki karcie microSD.

Za zdolności fotograficzne smartfona odpowiadać będzie 13 Mpix aparat główny z podwójną i dwutonową diodą doświetlającą oraz 5 Mpix kamerka przednia z pojedynczą diodą doświetlającą. Producent zaimplementował również moduł LTE i moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Niestety nie wiemy nic o zastosowanym akumulatorze. Całością zarządzać będzie system operacyjny Android 5.1 Lollipop.

Dodaj komentarz