Potężny smartfon od Lenovo – Vibe Z3 Pro

Firma Lenovo szykuje smartfona, który może stać się hitem na miarę flagowych modeli HTC i Samsunga. Model wyróżnia się przede wszystkim tym, że ma aż 4 GB pamięci operacyjnej. Nosi nazwę Vibe Z3 Pro.
Trudno znaleźć jakikolwiek słaby punkt w jego specyfikacji. Smartfon posiada metalową obudowę, a jego ekran ma 5,5 cala i rozdzielczość 2560 na 1440 pikseli. Procesor, jaki zastosowano w tym modelu, to Snapdragon 810. Oprócz 4 GB RAM, smartfon wyposażono w 64 GB ROM i aparat z OIS.

Jego specyfikacja wskazuje także na baterię o dużej pojemności 3400 mAh. Smartfon ma wyświetlacz mniejszy, niż jego poprzednik – ten trend dotyczy także takich modeli, jak LG G Flex 2 i nowego Samsunga Galaxy S6. Okazało się, że użytkownicy nie chcą mieć najmocniejszych parametrów w formie phabletu i wolą coś w mniejszej obudowie.

Vibe Z3 zobaczymy na początku marca podczas targów MWC 2015.

Smartfon ma dużą szansą na zdobycie tych klientów, którzy szukają modelu biznesowego, który poradzi sobie jednocześnie z kilkoma aplikacjami. Nie wolno zapominać o jego świetnym designie.

Dodaj komentarz