Powstanie dziesiąta odsłona Angry Birds

Gra Angry Bird miała już wiele odsłon – oprócz standardowej gry mogliśmy doświadczyć klimatów rodem z RPG i strategii. Obecnie szykuje się nowa wersja tej pozycji, o nazwie Angry Bird Stella. Na smartfonach pojawi się już od czwartego września i będzie to dziesiąta gra z serii. W tej odsłonie zapoznasz się z nowymi postaciami, jednak jej formuła nie zmienia zbytnio rozgrywki znanej z pierwszej serii. Walczymy w niej ptakami (które są jeszcze bardziej słodkie), a naszymi przeciwnikami są złe świnie.

Gracze, którym spodobała się ta formuła, na pewno będą zachwyceni nowymi lokacjami rozmieszczonymi na Golden Island, gdzie teraz toczy się rozgrywka. Firma Rovio nie zamierza poprzestać jedynie na grze – w telewizji ma pojawić się 13 odcinkowy serial oparty na grze.

Angry Bird Stella będzie dostępne na systemie iOS, Androidzie, Windows Phone oraz Windows 8, a ta wieloplatformowość to kolejny powód do pochwały dla twórców gry. Więcej informacji na jej temat znajdziecie na stronie internetowej produkcji.

Dodaj komentarz