Premiera dwóch nowych modeli LG – LG Lite i LG L Prime

Ostatnio pojawia się mało informacji o firmie LG, jednak okazuje się, że nie spoczęła ona na laurach po pokazaniu światu swojego smartfona o nazwie LG G3, który z miejsca podbił rynek. Ostatnio mieliśmy okazję podziwiać dwa nowe modele tego producenta, które noszą nazwę LG G2 Lite i L Prime.

Pierwszy z nich wyposażono w system operacyjny Android 4,4 KitKat. Jego waga wynosi 153 gramy, a grubość prawie 12 mm – będzie to spore urządzenie. Smartfon ma 4 GB miejsca na dane, a tę wartość można rozszerzyć dzięki kartom microSD o pojemności do trzydziestu dwóch GB.

Wyświetlacz w tym modelu ma przekątną 4,5 cala i wykonano go w technologii IPS. Zarówno jego niska rozdzielczość 400 na 800 pikseli jak i slaby procesor 1,2 GHz pozwalają sądzić, że to model budżetowy.

L Prime wypada lepiej – ma 8 GB Rom, 1 GB RAM, wyświetlacz 5 cali 480 na 854 pikseli i aparat 8 MP. Bateria w tym modelu ma prawie 2500 mAh. Taktowanie procesora jest minimalnie większe. Największą zaletą tych modeli jest ciekawy design.

Dodaj komentarz