Premiera nowego Nexusa 6 cali

Seria Nexus to modele, które zbudzają bardzo duże emocje. Premiera modelu oznaczonego numerem 6 miała nastąpić według plotek na początku miesiąca, ale tak się nie stało. Nowym urządzeniem możemy się cieszyć od 29 października (przedsprzedaż), gdyż jest już dostępny w Google Play Store. Jego specyfikacja prezentuje się bardzo dobrze.

Nexus 6 ma wyświetlacz 6 cali o rozdzielczości QHD 1440 na 2560 pikseli. Zaskoczeniem jest bardzo mocny procesor Snapdragon 805 Quad Core, który wspiera kartę graficzną Adreno 420. Kamera z tyłu modelu ma 13 MP, natomiast z przodu, 2 MP. Bateria także wyróżnia się, gdyż ma aż 3220 mAh. Smartfon można kupić w wersji 32 GB za około 650 dolarów i 64 GB w cenie 700 dolarów. Jak widać, jest to model przeznaczony dla najbardziej wymagający osób, które mogą na niego przeznaczyć dużo pieniędzy.
Pierwszy Nexus 32 GB sprzedał się w 2 sekundy od umieszczenia go na stronie internetowej, co jest swoistym rekordem. Dzięki kupieniu tego modelu otrzymujemy darmowy dostęp na Google Play Music na pół roku.

Dodaj komentarz