Premiera Samsunga Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8,0 dostępny od dzisiaj w Wielkiej Brytanii.

Nowy tablet Samsunga pojawi się dzisiaj w najlepszych sklepach w Londynie.

Samsung zapowiedział, iż najmłodsze dziecko w rodzinie Galaxy Note – oznaczony nazwą Note 8,0 pojawi się od dzisiaj w sprzedaży w Anglii. Będzie najpierw dostępny w Samsung Experience Store (Westfield Stratford City – centrum handlowe w Londynie) oczywiście jako flagowy produkt marki.

Cenę modelu z wifi ustalono na 339 funtów brytyjskich. Za tę cenę dostajemy procesor quad-core Exynos, 2 GB pamięci ram oraz pamięć trwałą o rozmiarze 16 lub 32 GB – którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Zdjęcia oraz filmy będzie można wykonywać za pomocą dwóch aparatów – 5MP oraz 1,3MP – na froncie urządzenia. Jako system operacyjny został użyty Android w wersji 4.1.2 z interface dotykowym TouchWiz UI.

Aby uprzyjemnić nam zakupy, Samsung do każdego sprzedanego tabletu dodaje paczkę programów o wartości 60 funtów – jest to opcja jedynie dla klientów którzy dokonają zakupu do 15 kwietnia. Jedną z najlepszych wiadomości jest fakt,iż producent zapewnia nam 50 GB darmowego miejsca na dysku Dropbox przez okres dwóch lat.

Dodaj komentarz