Prison Life – uciekaj, albo giń

Gra Prison Life jest nietypowa – to RPG, które toczy się w więzieniu. Oprócz kilku gier opartych na popularnym serialu Prison Break, nie mieliśmy do tej pory zbyt często możliwości wcielania się w rolę więźnia.

Gra jest zrobiona w humorystyczny sposób – musisz w niej poznawać nowe osoby, zdobywać umiejętności i pozyskiwać przedmioty. Dzięki temu będzie możliwa ucieczka z więzienia. Twórcy gry zebrali wszystkie stereotypy na temat więzień i na tej podstawie zbudowali akcję. Przez to powstała zabawna produkcja z przymrużeniem oka.

Bardzo ważne jest też poprawianie statystyk – bez tego umrzemy po pierwszym starciu ze strażnikami. Gra jest dobrze dostosowana do potrzeb smartfonów, ponieważ została stworzona od początku z myślą o tych urządzeniach.

Dużym plusem jest świetne sterowanie, które można opanować niemal od razu po zainstalowaniu gry. W każdej grze więziennej pojawia się motyw stałych czynności, które są związane z organizacją dnia w więzieniu. W przypadku Prison Life nie jest to dokuczliwe.

Dodaj komentarz