Profesjonalne Aplikacje Żywieniowe dla Smakoszy – Top 5 aplikacji na Androida

Obecnie, istnieje całe mnóstwo aplikacji żywieniowych, które w najmniejszych szczegółach mogą nam wskazać najbliższą restaurację lub uraczyć przepysznymi przepisami. Jednakże, nie są to aplikacje, które będziemy omawiać w poniższym artykule.

Aplikacje, które Wam dziś zaprezentujemy, przeznaczone są dla prawdziwych smakoszy, którzy nie tylko jedzą, aby żyć, ale przede wszystkim żyją po to, aby jeść. Mowa tutaj o osobach, które nie łapią byle czego, żeby tylko móc coś przekąsić; ale takie, które korzystają z każdej okazji, aby móc delektować się wykwintnym smakiem pieczołowicie przyrządzanych potraw.

Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem pięciu profesjonalnych aplikacji żywieniowych na system Androida, przeznaczonych dla najbardziej wybrednych smakoszy na tej planecie.

Już najwyższy czas, aby zacząć się ślinić.

foddspp

Foodspotting

Foodspotting jest aplikacją dotyczącą potraw i restauracji, opartą na rekomendacjach społeczności. Praktycznie, wszystko sprowadza się tutaj do wykwintnych potraw. Dlatego też, jeśli chcecie się dowiedzieć, w którym lokalu serwują najlepszą wersję Waszego ulubionego dania, to Foodspotting z pewnością Wam w tym pomoże. Dodatkowo, można tutaj znaleźć zdjęcia potraw przesłane przez użytkowników, co sprawi, że nie będziecie mieć żadnego problemu w wyszukaniu jedzonka, które będzie delikatnie łechtać Wasze podniebienie.

urbsppoon

Urbanspoon Restaurant Reviews

Urbanspoon jest bardzo stylową i wszechstronną aplikacją do wyszukiwania restauracji. Jednakże, posiada też kilka innych zmyślnych opcji. Możemy tutaj nie tylko zlokalizować daną restaurację, ale również sprawdzić kuchnię i ceny oferowane przez lokale. Co więcej, istnieje także opcja sprawdzenia opinii i rekomendacji na temat konkretnej restauracji.

evrnff

Evernote Food

Evernote Food to klasyczny przykład aplikacji dla najbardziej wymagających smakoszy. Aplikacja oferuje przechowywanie lokalizacji najlepszych restauracji i przepisów, a także zdjęć potraw i notatek; dzięki czemu będzie Wam o wiele łatwiej zarządzać kaprysami Waszego nieprzeciętnego smaku. Wszystkie przepisy, które zobaczycie w magazynie, albo potrawy jakich spróbujecie w restauracji, będą mogły z Wami pozostać na stałe.

gojje

Gojee – Food & Drink Recipes

Aplikacji Gojee daleko do kompleksowej listy przepysznych przepisów. A to dlatego, że została zaprojektowana w nieco innym celu. Zamiast tego, Gojee oferuje bardzo ścisły, nieustannie zmieniający się wykaz niezapomnianych receptur niebiańskich potraw, okraszonych przepięknymi zdjęciami w wysokiej rozdzielczości. Patrząc na te fotki, znajdzie się niewiele osób, które będą mogły się oprzeć tym nieziemskim rarytasom.

zommt

Zomato

Zomato należy do jednej z najbardziej czytelnych i tętniących życiem aplikacji żywieniowych dla smakoszy. Znajdziemy tutaj zdjęcia, przepisy i opinie użytkowników dla wszystkich najbardziej wykwintnych restauracji w naszej okolicy. Co więcej, wiele z tych opinii zostało zamieszczonych przez największych smakoszy na świecie. Z pewnością, jest w czym wybierać, poszukując idealnej potrawy, która spełni nasze smakowe zachcianki.

Dodaj komentarz