Przecieki na temat Huawei Ascend P6

Firma Huawei zapowiada, że już niedługo pojawi się na rynku kolejny smartfon, określany mianem najcieńszego. Jeszcze na początku tego roku zaczęły się plotki o kolejnym, świetnie zapowiadającym się smartfonie firmy Huawei – która w naszym kraju raczej nie jest kojarzona z poważnym producencie tego typu sprzętu. Huawei stawia na wygląd swoich aparatów – a prym pierwszeństwa w dziedzinie cienkich smartfonów dzierży model właśnie tej firmy – sygnowany pod nazwą Huawei Ascend P1 S.

Model, który miał szczęście powstać zaraz po nim, czyli P2, był nieco grubszą wersją, co nie do końca satysfakcjonuje zarząd firmy. Huawei marzy w dalszym ciągu o stworzeniu aparatu, który będzie można określić jako anorektycznie chudy smartfon z Androidem.

Warto zatem zapoznać się z modelem Huawei P6 – który jest malutkim i seksownym urządzeniem z systemem operacyjnym Android. Obecnie w sklepach nie ma cieńszych smartfonów. Pierwsze przecieki na jego temat zawierają wymiary urządzenia. Ma mieć grubość zaledwie 6.2 mm! Wyświetlacz to panel o przekątnej 4,7 cala o rozdzielczości 720p. Urządzenie będzie oficjalnie w sprzedaży od 18 czerwca – premiera w Londynie.

Dodaj komentarz