Przegląd odtwarzaczy muzyki na Androida

Aplikacje do odtwarzania muzyki w systemie Android cały czas rozwijają swoje możliwości. Aby mieć dostęp do ulubionej muzyki nie potrzeba nam dużej karty pamięci – wystarczy dostęp do sieci. Przyjrzyjmy się najlepszym odtwarzaczom dostępnym w Google Play Store.
Double Twist to oprogramowanie podobne do iTunes. Oferuje szybki i prosty dostęp do muzyki, dlatego jest bardzo popularny. W podstawowej wersji jest darmowy, natomiast w pełnej wersji można liczyć na bonusy. Obsługuje on wiele formatów muzycznych i wygląda znakomicie.
Następnym programem o dużych możliwościach jest Poweramp. Oferuje takie opcje jak świetny, łatwy do spersonalizowania interface oraz proste tworzenie playlist. Możemy tworzyć własne presety equalizera, przejścia między piosenkami oraz wiele innych rzeczy. Program jest darmowy przez 15 dni, następnie należy dokonać jego zakupu.
Google Play Music to nie tylko odtwarzacz. Program pozwala na dostęp do biblioteki własnych plików na Google Drive. Interface jest bardzo prosty i można go modyfikować w łatwy sposób. Największą zaletą tego programu jest dostęp do plików przez internet, dzięki czemu mamy do nich dostęp wszędzie tam, gdzie mamy zasięg. Największy minus – Google nie zdecydowało się jeszcze na stworzenie wersji dla naszego kraju. Miejmy nadzieję, że się to szybko zmieni. Program jest bezpłatny.
Jeśli pragniesz zakupić doskonały odtwarzacz muzyki bez wydawania fortuny, zdecyduj się na Shuttle Music Player. Kosztuje on jedynie jednego dolara. Jest warty uwagi dlatego, że oferuje presety qualizera dla różnych gatunków muzycznych, posiada świetny wygląd oraz wiele tematów. Można także ustawić czas, po którym się wyłączy. Istnieje także w wersji bezpłatnej.
Ostatnim z programów, o którym napiszemy w poniższym zestawieniu, jest Equalizer+. Jego nazwa wskazuje jednocześnie na główną zaletę. Pozostałe programy są świetne z uwagi na odtwarzacz muzyki, ale opcja equalizera nie jest w nich rozbudowana. Equalizer+ jest bezpłatny i posiada rozbudowane opcje podbijania różnych tonów.

Dodaj komentarz