Qualcore 7020 3G – nowy model Overmaxa

Polski producent sprzętu elektronicznego, firma Overmax, zaprezentowała nowy model Qualcore 7020 3G. Ten tablet posiada modem 3G, a sprawne działanie powinien zapewnić system operacyjny Android 4.4. Tablet oferuje także opcję GPS i obsługuje nawigację Aponia.

Bardzo ciekawą opcją jest złącze OTG, dzięki któremu można do niego podłączyć peryferia, co znacznie zwiększy możliwości urządzenia.
Tablet wyróżnia się niską ceną, a jego specyfikacja nie jest najgorsza. Wyposażono go w ekran o przekątnej 7 cali 1024 na 600 pikseli, 1 GB RAM i kamerą o rozdzielczości 2 MP. Tablet ma 8 GB pamięci. Jego design jest bardzo elegancki – na pierwszy rzut oka przypomina smartfony Samsung Galaxy.
Tylna obudowa nie powinna się palcować, gdyż jest wykonana ze szczotkowanego tworzywa sztucznego. Tablet jest wyposażony w złącze dual sim, dzięki któremu można prowadzić z jego pomocą rozmowy telefoniczne. Producent nie podaje natomiast tego, jak duża jest pojemność baterii w tym urządzeniu. Zapraszamy do komentowania.

Dodaj komentarz