QuickLyrics i wiesz, jaka to melodia

W sieci pojawia się coraz więcej programów, które pomagają w odnajdywaniu tekstów piosenek. O ile w przypadku zwykłego komputera nie stanowi to problemu, o tyle na smartfonie do tej pory było to skomplikowane. Na ratunek przychodzi program o nazwie QuickLyrics. Oferuje on automatyczne odnajdywanie tekstów piosenek, które nam się spodobały.

Aplikacja jest bardzo prosta i współpracuje z większością playerów. Jeśli tak nie jest, warto zwrócić uwagę, czy udostępniasz opcję scrobblingu. Po włączeniu takiego programu, jak na przykład Spotify, na ekranie od razu pojawiają się teksty piosenek i to bez względu na to, czy słuchasz popularnej muzyki, czy też niszowych wykonawców. Świadczy to ogromnej bazie piosenek zgromadzonych w aplikacji.

Aplikacja radzi sobie równie dobrze z innymi programami. Można korzystać z nim z Shazam lub Sound Hound. Jeśli chcesz wiedzieć, o czym śpiewają różni wykonawcy, polecamy Ci wypróbować tą aplikację. Jeśli posiadasz inne aplikacje, które działają w taki sposób, to daj nam znać.

Dodaj komentarz