Raiden Legacy do kupienia w sklepie Google Play

Wszyscy którzy lubią gry akcji i dużo strzelanin, powinni być zadowoleni gdyż Raiden Legacy dostępna jest już w sklepie Google Play. Składa się z czterech klasycznych gier Raiden, Raiden Fighters, Raiden Fighters 2 i Raiden Fighters Jet.

W cenę wchodzą 4 gry. Każda z nich wyposażony jest, że przewijanie w pionie od góry do dołu, co może być trochę frustrujące dla gracza.Każda gra posiada trzy różne tryby, aby dostosować się do stylu gry każdego. Każda z gier Legacy Collection Raiden zawiera trzy różne tryby: „Arcade Mode”, „Mission Mode”, który pozwala zagrać w jedną z odblokowanych poziomów i „tryb szkolenia”, które pozwala na osiągnięcie doskonałości na ulubionych poziomach i umiejętności praktycznych. Gracz ma możliwość wyboru jeden z dwóch trybów: dotykowe „Touch Fast” (szybciej niż w oryginalnej grze) lub w „Touch Arcade” (tak jak w oryginale).

Istnieje 15 różnych samolotów, a każdy z nich ma swoje własne cechy. Ponadto, niektóre statki są wyposażone w „GED strzały” – przydatne, gdy wróg ma przewagę. Gracz będzie mieć wszystko do dyspozycji, od standardowego strumienia pocisków broni jądrowej do ładunków wybuchowych.

DotEmu wdrożyła dwa systemy sterowania – dotykowy i klasyczny schemat. Co więcej, można dostosować swoje podejście poprzez wprowadzenie kontroli gdziekolwiek wolisz na ekranie. Tryb auto-fire jest domyślnie włączona, więc nie musisz martwić się o rozładowanie broń – jednak inteligentne bomby są nadal kontrolowane przez przycisk na ekranie. Dzięki czemu gracz będzie mógł bardziej skoncentrować się na uniku ognistych kul.

Dostępne będą dwa tryby trudności Hard i Medium. Gra polega na ciągłym ćwiczeniu refleksu i wizji obwodowej, ale to zabawne doświadczenie, które można uzyskać.

Dodaj komentarz