Ranking najlepszych smartfonów

Codziennie pojawia się kilka nowych smartfonów, ale jedynie niektóre z nich zdobywają dużą popularność. Oto najbardziej popularne smartfony w tym roku:

Lg G3 jest uważany za najlepszy model, gdyż posiada wyświetlacz o rozdzielczości Quad HD. Ciekawie rozmieszczono w nim klawisze, a kolejną z zalet jest minimalistyczny design i prosty interface użytkownika. Największym minusem tego modelu jest wysoka cena, ale ludzie są gotowi zapłacić za najlepszy wyświetlacz na rynku.

HTC One M8 to model, który w mediach pojawia się znacznie rzadziej, niż sprzęt LG czy Samsunga, ale posiada tak samo dużo zalet. Smartfon jest doskonale wykonany i posiada świetne aplikacje. Na uwagę zasługuje też jego interface o nazwie Sense, który pozwala na skuteczne korzystanie z Androida.

Samsung Galaxy S5 dominuje na rynku mimo tego, że nie przyniósł zbyt wielu usprawnień w stosunku do swojego poprzednika. Wyświetlacz ma rozdzielczość 1080 p i wykonano go w technologii Super AMOLED i oferuje doskonałą jakość obrazu i widoczność w słońcu.

Dodaj komentarz