Rayman Fiesta Fun – nowe poziomy

Gra Rayman Fiesta Run doczekała się nowych poziomów. Wraz z aktualizacją możemy korzystać z 16 kolejnych rund oraz nowych bossów, których należy pokonać. Mamy do dyspozycji także trzy nowe postaci i dwa gadgety.
Jeśli obecny poziom gry był dla ciebie za prosty, warto ściągnąć aktualizację ze względu na nowy poziom o nazwie Nightmare. Jeśli pomylisz się w jakimś miejscu gry, musisz zaczynać poziom od nowa.
Gra odniosła bardzo duży sukces, a poprzednio można było grać na 76 planszach. Największą zaletą jest grywalność oraz znakomita grafika, która jest często czynnikiem decydującym o zakupie jakiejś gry.
Rayman to gra znana od wielu lat, a mechanika gry jest bardzo prosta. Postać sama biegnie w prawą stronę ekranu – jak to w platformówkach, a my musimy skakać i omijać przeszkody i przeciwników. Ogromna ilość poziomów sprawia, że na pewno nie będziemy się nudzili. Premiera tego programu miała miejsce 13 marca 2014 roku, natomiast jej producentem jest doskonale znane wszystkim Studio Ubisoft.

3 komentarze do “Rayman Fiesta Fun – nowe poziomy”

Dodaj komentarz