Real Racing 3 – najlepsza grafika

Trudno znaleźć bardziej dopracowaną grę na temat samochodów, niż Real Racing 3. Wygrała ona wiele nagród, zwłaszcza z uwagi na to, że samochody wyglądają jak prawdziwe i posiadają licencje. W tej grze zasiadasz za sterami takich maszyn, jak Porsche, Chevrolet, Lamborgini, Mercedes, Bugati i Audi. W sumie jest ich aż 90.

Na uwagę zasługuje wiele trybów rozrywki – są to multiplayer w czasie rzeczywistym, próba czasowa, wyścig z duchem i gra Time Shifted Multiplayer, która pozwala na porównanie wyników dwóch graczy, którzy nie jechali w tym samym czasie.
Producent ostrzega, że gra ma bardzo wysokie wymagania i zastrzega sobie, że może ona zająć nawet 1,5 GB miejsca na dysku twardym. Nie bez znaczenia są świetnie odwzorowane, prawdziwe trasy – jest ich aż 12, a każdy fan sportu motorowego doceni przedstawienie Silverstone, Le Mans czy Dubai Autodrome. Największym plusem gry jest świetny model zniszczeń, dzięki któremu tracimy szyby i lusterka, a nierzadko i koła. Grę możesz pobrać ze strony Google Play Store.

Dodaj komentarz