Real Racing – nowe auta

Gra Real Racing 3 to gratka dla wszystkich miłośników wyścigów. W Stanach Zjednoczonych i Japonii mnóstwo osób gra w nią w trybie multiplayer, a wydawca nie próżnuje. Ostatnio pojawiło się kilka nowych samochodów i innych dodatków.

W grze można ścigać się nawet z ośmioma przeciwnikami podczas jednego wyścigu, a wyniki pojawiają się na ogólnoświatowej tablicy wyników. Musisz się liczyć z tym, że pojawią się tam także twoje porażki.

Po zainstalowaniu aktualizacji w grze pojawia się możliwość odblokowania Lamborghini Countach i Lamborghini Miura (po zwycięstwie w 20 wyścigach). Nowe samochody to także BMW Z4, które pojawia się w Szkole Jazdy. Na plus można zaliczyć także odświeżone menu tej gry. Aktualizację pobierzesz ze strony Google Play lub App Store. Można tam pobrać także samą grę.

Sporym utrudnieniem w tej grze są mikropłatności, gdyż do uzbierania ogromnego garażu potrzeba dużo czasu. Trudno jednak znaleźć ładniejszą grę na Androida, a sterowanie jest bardzo intuicyjne nawet bez joysticka.

Dodaj komentarz