Recenzja Chroisen 2

Gry typu RPG cieszą się największą popularnością w krajach azjatyckich. Taką grą jest Chroisen 2, który od początku wzbudza duże emocje. W sieci pojawiło się też kilka recenzji tej gry, które wskazują na jej błędy.

Gra została przetłumaczona na język angielski, jednak w tłumaczeniu pojawia się tak dużo błędów, że trudno jest zrozumieć dialogi. Na początku gra jest nawet ciekawa, jednak cechuje ją ogromna powtarzalność i przestarzały system walki, który pochodzi wprost z gry Zelda. Wymaga ciągłego atakowania wrogów przyciskami, ma też podobny system rozwoju postaci. Niestety, ale formuła sprzed 20 lat nie sprawdza się na nowoczesnych smartfonach i gracz po godzinie jest znużony. Zadań do wykonania jest mnóstwo, jednak są one bardzo podobne i nie dają satysfakcji.

System kontroli jest także niedopracowany, co jest chyba największą wadą gry Chroizen. Potrzebny jest do niej pad, gdyż na dotykowym wyświetlaczu nie mamy pewności, w którą stronę uda się nasza postać. To jedna z niewielu gier, których nie polecamy.

Dodaj komentarz