Recenzja LG G2

Współczesne smartfony mają tak potężne wyposażenie, że porównywanie ich za pomocą specyfikacji nie jest mądrym rozwiązaniem. Jednym ze smartfonów wysokiej klasy, który może równać się niemal z każdym konkurentem, jest LG G2.

Wyposażono go w system operacyjny Android w wersji 4.2.2, duży – bo ponad pięciocalowy – wyświetlacz IPS LCD 1080p, procesor Snapdragon 2.2 GHz oraz 2 GB RAM. Pamięć to 32 GB, a bateria ma pojemność 3000 mAh. Czy te cyferki sprawią, że smartfon jest lepszy od produktów konkurencji?
Jakość wykonania smartfona LG G2 jest bardzo wysoka. Z przodu i z tyłu użyto szkła, jednak jest ono ciekawsze niż na przykład w Sony Xperia Z. Boczki obudowy są z plastiku doskonałej jakości. Smartfon dobrze leży w ręku.
LG G2 posiada unikalne guziki przewijania z tyłu obudowy, które są przydatne, gdyż właśnie tam spoczywają nasze dłonie podczas dzwonienia ze smartfona. W tym samym miejscu jest guzik do włączania smartfona, ale trzeba przyznać, że używa się go bardzo rzadko.
Aplikacją stworzoną przez LG jest Knock On, która wybudza smartfon po stuknięciu w ekran.
Podsumowując – LG G2 to bardzo mocny model smartfona, przeznaczony dla wymagających osób, szukających czegoś wyjątkowego.
Kategorie LG

1 komentarz do “Recenzja LG G2”

  1. Cóż, wewnętrzna konkurencja koreańska jest dobra dla wszystkich klientów. LG bardzo się postarało i ich flagowiec to świetny telefon.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz