Roamler – zarabiaj swoim smartfonem

Czym jest Roamler i kim są Roamlerzy? Roamler to aplikacja, dzięki której poprzez wykonywanie różnych zadań możemy zarobić. Jeśli często spacerujesz po swoim mieście i chodzisz na zakupy możesz dołączyć do społeczności Roamlerów.

Z aplikacją Roamler możesz wykonywać różne zadania dla znanych firm. Możesz być poproszony o zrobienie zdjęcia produktu danej firmy, która chce sprawdzić sposób jego ekspozycji w różnych miejscach, możesz również zwiedzać swoje miasto odkrywając najlepsze graffiti czy sztukę uliczną, odpowiadać na pytania odnośnie reklam na przystankach autobusowych blisko Twojego miejsca zamieszkania lub też pokazywać w jaki sposób używasz konkretnych marek w domu. Im więcej zdobędziesz punktów (P) tym wyższy poziom osiągasz i tym samym otrzymasz ciekawsze zadania do wykonania.

Roamler prezentuje listę zadań (również na mapie) bazując na Twojej lokalizacji. Zaakceptuj, wykonaj i prześlij zadanie do aplikacji. Po weryfikacji zadania, otrzymasz odpowiedź, punkty oraz pieniądze.

print5-413x620 print3-413x620 (1)

Aplikacja działa już w takich krajach jak: Holandia, Szwecja, Włochy, Niemcy, Hiszpania, Polska, Belgia, Francja, a także na rynkach Ameryki Południowej. Współpracujemy z największymi Firmami i dla nich nasi Roamlerzy wykonują płatne zlecenia. Co ciekawe, sprawdzamy najniebezpieczniejsze miejsca w okolicy naszych użytkowników, robimy listę rzeczy w poszczególnych miastach co jest w nich do poprawienia, co denerwuje naszych Roamlerów, jakie znają nieodkryte i mało popularne miejsca i wiele innych.

Z wad aplikacji, o których piszą użytkownicy jest przede wszystkim bateriożerność i słaba stabilność działania, potrafi się momentami zawiesić.

[pwal id=”63772670″ description=”Polub, żeby zobaczyć link do pobrania aplikacji”]

[/pwal]

Dodaj komentarz