Robot Dancing Party – gra rytmiczna

W sieci pojawiła się darmowa gra rytmiczna o nazwie Robot Dance Party. Przypomina nieco takie pozycje jak Osu lub Elite Beats Agents i można ją pobrać na smartfony z systemem iOS i Android. Przed pierwszym występem na parkiecie będziesz mógł poskładać swojego robota z części dostępnych w warsztacie konstruktora.

Pierwsze kilka piosenek wtajemnicza gracza w świat gry i pozwala na nauczenie się podstaw tańca. Rozgrywka jest prosta i polega na dotykaniu ekranu w odpowiednich miejscach zgodnie z rytmem. Można tworzyć także własne ruchy, dzięki czemu zdobędziemy jeszcze więcej punktów.

Gra wyróżnia się pod względem wizualnym – jest bardzo kolorowa, a roboty są zaprojektowane w przyjemny dla oka sposób. To raczej propozycja dla młodszych graczy – poziom trudności nie jest zbyt wysoki. Warto zapoznać się z obszernym trailerem tej gry, który jest już w internecie, a jeśli nam się spodoba, nie pozostaje nic innego, jak tylko ściągnąć ją z Google Play Store. Jest dostępna za darmo, co jeszcze bardziej zachęci do pobrania.

Dodaj komentarz