Ruchome tapety na telefon

Tapety ruchome na systemy Androida rozchwytywane są przez użytkowników urządzeń mobilnych niczym świeże bułeczki. Sprawdźcie jedne z najlepszych aplikacji z animowanymi tapetami, dzięki którym Wasze ekrany ożyją własnym życiem.

Żywe listki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Liść AnimowaneTapety

Dzięki tym żywym obrazom zielonych listków dekorowanie urządzeń mobilnych stanie się czystą przyjemnością. Korzystając ze stylowego interfejsu i prostej obsługi, możemy używać sprawnej wyszukiwarki, szybko przeglądać i ustawiać tapety, a do tego ozdabiać obrazy dodatkowymi efektami (ruchome kropelki wody), które jeszcze bardziej podniosą poziom atrakcyjności androidowych gadżetów. Warto również zaznaczyć, że jeśli po restarcie urządzenia tapeta resetuje się do ustawień domyślnych, należy wówczas wrzucić aplikację na telefon, a nie na kartę SD.

Pod osłoną nocy

Aplikacja dostępna pod nazwą: Nocne Niebo Animowane Tapety

Magiczne piękno nocy, olśniewający blask księżyca i nieskończony ocean migoczących gwiazd mogą teraz stać się atrakcją nr 1 na telefony z systemem Androida. Aplikacja ta oferuje prawdziwe perełki nocnych krajobrazów, które przeobrażają urządzenia mobilne w oazę spokoju i romantycznej atmosfery. Tapety można dostosowywać na różne sposoby, szybko wyszukiwać i ustawiać, a także dzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Jeżeli lubicie oderwać się na moment od ponurej rzeczywistości, ta aplikacja z pewnością wywiąże się ze swojego obowiązku.

Animowane wodospady

Aplikacja dostępna pod nazwą: Nocne Niebo Animowane Tapety

Zjawiskowość cudów Matki Natury jest najlepszym dowodem na to, że planeta Ziemia ma do zaoferowania wiele przepięknych atrakcji, dzięki którym zaczynamy doceniać każdy dzień i patrzeć na świat w kolorowych barwach. Wewnątrz tej aplikacji znajdziecie wspaniałe tapety animowane z ruchomymi wodospadami, które możecie konfigurować wedle własnego uznania. Apka dostarcza efekt paralaksy 3D i tapety w jakości HD, przy okazji zapewniając niskie zużycie baterii, kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych oraz wsparcie dla telefonów i tabletów.

Deszcz pada

Aplikacja dostępna pod nazwą: Deszcz animowane tapety

Z tą deszczową aplikacją możecie sprowadzić prawdziwe oberwanie chmury na Waszych urządzeniach z Androidem. Padające na ekranie kropelki deszczu można konfigurować na różne sposoby, podobnie jak ustawianie samej tapety. Nieocenioną pomocą jest tutaj prosty w obsłudze system nawigacji, pozwalający na wrzucenie tapety na ekran w zaledwie kilka chwil. Warto też wziąć pod uwagę, że jeśli po restarcie urządzenia tapeta resetuje się do ustawień domyślnych, należy wówczas wrzucić aplikację na telefon, a nie na kartę SD.

Dodaj komentarz