Ruchome tapety

Najwyższy czas, żeby rozruszać zastygłe ekrany i tchnąć w nie trochę więcej życia. Idealnym narzędziem do takiej operacji są aplikacje z ruchomymi tapetami na urządzenia mobilne, które potrafią nie do poznania zmienić aparycję całego telefonu. Oto kilka z nich:

Żywa tarantula

Aplikacja dostępna pod nazwą: Pająk Animowane tapety

Ta aplikacja raczej nie przypadnie do gustu osobom cierpiącym na arachnofobię. Pająk, który jest bohaterem tej apki, porusza się po ekranie, jak żywy, energicznie przebierając wszystkimi czterema parami swoich włochatych odnóży. Tarantulę można konfigurować w prosty sposób, sprawiając, że ruchy pająka stają się jeszcze bardziej realistyczne. Jeżeli nie lękacie się gigantycznych arachnidów, a nawet jesteście nimi zafascynowani, to ta aplikacja z pewnością Wam się spodoba.

Zimowe rewelacje HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Zima Animowane Tapety

Dzięki tej aplikacji macie szansę rzucić się w ramiona mroźnej zimy i pobawić na dywanie białego puchu; lepiąc bałwanka, przedzierając się przez zaśnieżone lasy i zakute soplami lodu jaskinie, a także podziwiać przepiękne krajobrazy białej zimy. Obrazy żyją własnym życiem, dzięki czemu możemy nie tylko ustawiać tapety w jakości HD, ale również ozdabiać je zjawiskowymi efektami w postaci opadających płatków śniegu. Apka pozwala na dobieranie prędkości i ilości fruwających śnieżynek, a także na ustawianie tapet na telefonach i tabletach.

Animowana woda

Aplikacja dostępna pod nazwą: Kropla wody animowane tapety

A teraz zapraszamy na naukę pływania wszystkie urządzenia mobilne z systemem Androida. Ta wspaniała aplikacja zatopiona jest w podwodnej głębinie symulującej efekt żywej fali wodnej i kropelek wody pojawiających się na ekranie. Aplikacja dysponuje prostymi ustawieniami i sprawnym interfejsem, dzięki czemu można szybko ustawić tapetę wedle własnego uznania. Co więcej, apka pozwala też na załadowanie własnych zdjęć, udostępniając w ustawieniach opcję „Własne Zdjęcie”.

Atramentowe abstrakcje

Aplikacja dostępna pod nazwą: Ink G4 animowane tapety

Tapety dostępne w tej aplikacji składają się z różnokolorowych atramentów, które rozlano na białym tle, aby uzyskać bardziej wyrazisty kontrast całego obrazu. Aplikacja dysponuje sprawnymi animacjami w postaci niewielkich elementów ruchomych, dzięki którym można wynieść obrazek na jeszcze wyższy poziom abstrakcji. Warto jednak dodać, że jeśli po restarcie tapeta resetuje się do ustawień domyślnych, należy wówczas umieścić apkę na telefonie, a nie zapisywać na karcie SD.

Dodaj komentarz