Samsung Ativ Se – wyłącznie dla Verizonu

Samsung nie poprzestaje jedynie na systemie operacyjnym Android i tworzy nowy model działającym pod kontrolą Windows Mobile. będzie to stworzony na wyłączność smartfon Ativ Se, który był już kilkakrotnie zapowiadany. Specjaliści z firmy Microsoft zapowiadali, że ten smartfon ruszy na systemie Windows Phone 8.1, który jest ich najnowszym dziełem. Okazuje się, że to mało prawdopodobne. O wiele bardziej możliwe jest to, że model zadebiutuje w wersji z Windows Phone 8.0 i następnie będzie możliwe jego uaktualnienie.

Specyfikacja modelu Samsung Ativ SE prezentuje się znakomicie. Ma on ekran 5 cali 1080 p Full HD, aparat 13 MP z tyłu smartfona, procesor 2.3 GHz Qualcomm Snapdragon 800. Pamięć RAM wynosi 2 GB, natomiast na nasze dane pozostaje 16 GB wbudowanego dysku (po odjęciu miejsca zajmowanego przez system operacyjny). Dysk twardy można  rozbudować za pomocą kart microSD.

Model pojawi się w sprzedaży już w kwietniu, ale nie jest znana dokładna data premiery ani to, ile będzie kosztować w Verizonie.

Dodaj komentarz