Samsung Galaxy A7 – największy z nowej rodziny

Samsung Galaxy A7 to największy model z „ekskluzywnej” serii tego producenta. W Polsce do tej pory można było kupić jedynie model A3 i A5, które miały mniejsze wyświetlacze, natomiast model A7 od kilku dni można kupić w sklepach internetowych i stacjonarnie. Jego cena to nieco poniżej 2000 złotych. Jego wyświetlacz ma 5,5 cala i rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli. Procesor to Exynos 5430 1,8 GHz. Małym minusem jest jedynie 2 GB RAM, natomiast nie zawiedziemy się na pamięci wewnętrznej – jest jej aż 16 GB.

Wyposażono go w wszystkie nowoczesne systemy łączności. Akumulator ma 2600 mAh, co może być powodem do niepokoju przy tak dużym ekranie. Największym plusem tego modelu jest świetna obudowa, wykonana z aluminium. Można go kupić w trzech wersjach kolorystycznych.

Model A3 kosztuje w tej chwili około 1000 złotych, natomiast model A5 to koszt 1400 złotych. W ofercie Samsunga znajdziemy wiele smartfonów w podobnych cenach, ale oferujących mocniejsze parametry. Ich minusem jest obudowa z plastiku.

Dodaj komentarz