Samsung Galaxy E7 – świetna obudowa

Samsung Galaxy E7 to kolejny już model, który pojawił się na rynku chińskim i indyjskim. Oferuje on bardzo dobre wykończenie obudowy, ale jego wyposażenie mu nie dorównuje.

W smartfonie zastosowano ekran o przekątnej 5,5 cala AMOLED, który ma rozdzielczość 720p. Procesor to Snapdragon 410, smartfon posiada 2 GB RAM i aparat 13 oraz 5 MP. System operacyjny to Android KitKat. Specyfikacja nie raziła by tak bardzo, gdyby nie słaby procesor. Jestem pewny, że model w obudowie klasy premium z parametrami takimi, jak Galaxy S6, byłby rynkowym hitem. Obecnie Samsung oferuje kilka linii produktowych, spośród których niektóre są dobrze wykonane i mają kiepskie parametry, a reszta jest zrobiona z plastiku i ma bardzo mocne podzespoły.

Z drugiej strony wielu ludzi szuka modelu, który ma jedynie ładnie wyglądać i być trwały i nie ma zamiaru co dwa lata zmieniać smartfona na nowy. Dla takich osób E7 w metalowej obudowie będzie idealnym rozwiązaniem. Być może niedługo pojawi się na rynku polskim i wtedy będziemy mogli go ocenić.

Dodaj komentarz