Samsung Galaxy Note 3 – mniejszy, ale potężniejszy.

Większość użytkowników tabletów uważa, że idealna przekątna w takim sprzęcie wynosi 5.3 lub 5.5 cala. Oczywiście, pojawiają się takie potwory jak Sony Xperia Z Ultra – 6.44 cala oraz Samsung Galaxy Note – prawie 6 cali, z trudem mieszczą się w kieszeni. Z uwagi na to, Samsung Galaxy Note 3 będzie miał mniejsze i poręczniejsze wymiary.

W fabryce Samsunga powstaje właśnie tablet o wielkości 5.7 cala, którego debiut zapowiedziany jest na wrzesień tego roku – prawdopodobnie zobaczymy go na targach IFA. Według słynnego dostarczyciela przecieków na temat smartfonów @evleaks, nawet inżynierowie z firmy uznali, że co za dużo, to nie zdrowo.

Czy nowy Samsung przyniesie więcej nowości w branży telekomunikacji? Podobno ma mieć aż 3 gb pamięci ram, co będzie znacznym krokiem do przodu. W tej chwili najlepsze smartfony obsługują jedynie dwa gigabajty pamięci. Wyświetlacz w modelu Samsunga, który możemy kupić obecnie ma 1920 na 1200 pikseli, producent zapowiada zwiększenie tej wartości do 2560 na 1600 – zapowiada się obraz ostry jak żyletka. Jako ostatnie udogodnienie, o którym wiemy, użyty będzie nowy rysik do obsługi urządzenia – czyli S Pen.

Dodaj komentarz