Samsung Galaxy Note 8.0 pojawi się w ofercie sieci AT&T.

Samsung Galaxy Note 8.0 to tablet, na którego pojawienie się czekamy już dość długo czasu. Już niedługo będzie dostępny w ofercie takich sieci komórkowych, jak AT&T. Wynika to oczywiście nie z oficjalnych wypowiedzi pracowników i zarządu obu firm, a z przecieków oraz plotek.

Samsung Galaxy Note będzie oferował LTE – opcję, która jest jeszcze stosunkowo nowa. Nie wiem jeszcze jaka będzie cena nowego tabletu – znamy jednak cenę wersji, która posiada jedynie tradycyjną łączność WiFi – wynosi ona niemal czterysta dolarów. Ile może wynosić koszt odbiornika LTE? Z pewnością nie więcej niż 100 dolarów i o tyle prawdopodobnie wzrośnie cena sprzętu.

Pozostała specyfikacja tego sprzętu również zapowiada się ciekawie. Procesor to czterordzeniowy Exynos 1.6 GHz, pamięć ram to 2 GB. Sprzęt działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 4.1.2 Jelly Bean. Aby ułatwić obsługę pokaźnego ekranu, producent umożliwia korzystanie z systemu TouchWiz.

Sprzęt będzie prawdopodobnie sprzedawany wraz z piórkiem S Pen – z pewnością nie zabraknie także łączności WiFi, GPS, Bluetooth oraz żyroskopu. Bateria ma pokaźną pojemność 4.600 mAh – a tablet można przełączyć w tryb WatchOn – który oznacza, że możesz udostępniać treść z tabletu na telewizorze.

Dodaj komentarz