6 komentarzy do “Samsung Galaxy Note II vs Apple iPhone 5”

  • Mialem w reku iphone’a 5 i wydał mi sie troche za duzy, ale gdy wziąłem do ręki samsunga to…. trzeba mieć rękę jak bochen chleba, albo jakieś kompleksy żeby to kupić. Funkcjonalość obu jest ok, ale rozmiary… Idą w złym kierunku. Jak dla mnie 3,5 calowy ekran wystarczy, a jesli mam cos robic w sieci, czytac gazety albo pracowac to wolę użyć tabletu. Internet w tel. to tylko w przypadku wyższej konieczności. Pozdrawiam 🙂

   Odpowiedz
   • No topie pewnie wystarczy ekran 3.5 cali!1 tak samo jak Ci wystarczy auto z silnikiem 1.4 albo mieszkanie 20m2 ! ale sa ludzie co im takie cos nie wystarcza! mi nie wystarczy 3.5 cali dlatego kupilem note 2 ! nie wystarcza mi silnik w moim aucie 3.2 litra ! dlatego chce kupic 4.2L ! i tak samo jak ni emieszcze sie moim domu ktory ma 120m2 i tlatego buduje wiekszy 220m2 !! rozumiesz synku ? nie mierz wszytskich swoja miara! bo to co dopie wystarcza nie koniecznie wystarczy komus innemu!

    Odpowiedz
   • Ja szukałem tabletu ale 7 calowe sa dla mnie za duze. Nie wygodne do trzymania w jednej rece. Note 2 stanal na wysokosci zadania chodz brakuje mu do idealu jeszcze z pol cala. Jak dla mnie mogli go jeszcze troche powiekszyc.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz