Samsung Galaxy A Plus – najtańszy z piórkiem

Firma Samsung pokazała tablet Galaxy A plus, który wyróżnia się zarówno niską ceną, jak i tym, że będzie dostępny z rysikiem S Pen. Specyfikacja modelu wygląda dość ciekawie – ma on ekran o rozdzielczości 1024 na 768 pikseli, procesor Snapdragon 410, 16 GB na dane użytkownika, 1,5 GB RAM i akumulator o pojemności 4000 mAh. Tablet pojawi się w wersji z LTE (droższa) lub Wi-Fi, która będzie tańszym rozwiązaniem. Wyposażenie tabletu to także aparat 5 MP i kamera 2 MP.

Największym plusem tego tabletu ma być rysik, który pozwala na znacznie dokładniejsze operowanie jego funkcjami, niż palec.

Tablet ma być dostępny w niskiej cenie. Będzie można go zobaczyć na Mobile World Congress 2015. Pojawią się także inne modele tabletów Samsunga – między innymi tablety z ekranami o przekątnej 9,7 cala o stosunku boków 4:3. Model będzie bardzo ciekawą propozycją dla osób, które nie chcą wydawać dużych pieniędzy na tablet, ale chcą go obsługiwać tak wygodnie, jak tylko jest to możliwe. Ułatwi to właśnie S Pen.

Dodaj komentarz