Samsung Galaxy S4 Active przeznaczony dla sieci AT&T – wyciekły pierwsze zdjęcia

Kolejna wersja Samsunga Galaxy S4 – wzmocniona obudowa, nowe kolory.

Po pierwszych plotkach na temat nowej wersji smartfona Galaxy S4 – zwanej Active, możemy pochwalić się zdjęciami. Okazuje się, że ten model znacznie się różni od wersji podstawowej. Przede wszystkim od razu widać, że jest to smartfon dla aktywnych użytkowników. Obudowa to metal i guma, przywodząca na myśl modele z serii Solid. Design jest surowy, typowo męski.

Obudowa zapewnia wodoodporności i ochronę przed zapyleniem. Nieźle zapowiada się także specyfikacja tego smartfona. Ekran to ponadprzeciętny wyświetlacz o wielkości pięć cali, a rozdzielczość wynosi całe 1080 na 1920 px. Aparat fotograficzny prezentuje się nieco mniej ciekawie – ma standardowe 8 mp. Co ciekawe, smartfon posiada fizyczne przyciski do trzech operacji.

Na ujawnionych w przecieku zdjęciach widać datę 21 lipiec, dlatego właśnie w tym dniu być może będziemy mieli premierę. Działania Samsunga wskazują na to, że pragną umiejscowić swój smartfon w tak wielu grupach docelowych, jak tylko się da. Jest to świetny sposób na wypromowanie jednego, zaufanego modelu.

Dodaj komentarz